Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

За съжаление централната градска част е осолена, но паркинга не е :) Много мразя така, едно къде закъснявам, едно къде не се минаха 2 минути и веднага излезе пазача да мрънкоти - " Как може така момче и бла бла бла.. "

Am i doing it right ?

post-396-0-50539500-1480396048_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не изчакаха да натрупа ... :fiu: :angry_jumping:

МноУ засичат по тия павета беее ... :eusa_liar:

 

http://news.bnt.bg/bg/a/kola-se-vryaza-v-zavedenie-na-zhltite-paveta

Ееееее.... Врацата с бьем'вьето на тати дрифтило по лизгавите жлъти паваци, и са ще има вкъщи удри уйно, та'а мачка не е наща!!!

 

Аххахахаа!!! Бьем'вье forever!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отдолу лед... Дано вали пак и може да се качим!

Днеска ще скоча до горе и аз, дано през деня да нЕма бьем'висти, да мога на спокойствие да си тествам всесезонните гуменяци на прасьо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мама му стара тия хора сутринта като станаха и видяха, к'во точно си помислиха.

Мхммм не мога да карам на сняг, гумите ми са летни, нямам четка да си измета колата, значи момента е перфектен да изляза с нея  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мама му стара тия хора сутринта като станаха и видяха, к'во точно си помислиха.

Мхммм не мога да карам на сняг, гумите ми са летни, нямам четка да си измета колата, значи момента е перфектен да изляза с нея  :BangHead:

Абсолютно вярно, поне фаровете да си бяха зачистили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще скоча до горе и аз, дано през деня да нЕма бьем'висти, да мога на спокойствие да си тествам всесезонните гуменяци на прасьо!

Вчера бяха кротки тия и се движеха на групи от по 5-10коли. Имаше много коли и нагоре и надолу в диапазона 22-00ч

 

Сашо, гледам близко ги правиш тия въртели и аз така, ама на лед вчера. Още ми стават гумите, издържаха теста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз затова не смея да ходя, че като оня по-горе на жълтите павета - все са такива спИциалисти :) затова през деня, когато са на работа и евентуално ги няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи се към Копитото, там по-принцип са по умерените. Към Алеко ходят повече рацери. Вчера не исках натам, че всеки път излизам от пътя заради някой такъв биееМвист!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случки от Лозенец от преди 30 минути. 

ML (около 2010 година) с летни гуми се надъни в спрял бус при опит за взимане на доста остър завой под наклон в квартала.

20м по надолу Subaro Forester на около 10 години, се мъчи  5 минути да излезе от рампата на гаражите и след това да катери баира на ул. Николай Лилиев.

И той с летни гуми, като се лашка от единия бордюр до другия и не можа да качи и 2 метра нагоре. Помоли да го бутам и му обясних, че с тия летни гуми

трябва да си седи у тях при тоя сняг, той репликира, че колата била 4x4. Препоръчах му следващата да му е 6x6 и да и сложи сликове.   

Редактирано от ruark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година е едно и също ... прост народ сме и това си е .... все някой друг е виновен - ако ги питаш всички имат някакво извинение (карат в насрещното, зимата са с летни гуми, карат с 70 по малките улички и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи се към Копитото, там по-принцип са по умерените. Към Алеко ходят повече рацери. Вчера не исках натам, че всеки път излизам от пътя заради някой такъв биееМвист!

 

Точно... аз гледам и камерите на алеко и т.н. и там отдолу има чат - всичкото лапетия е там, искали да се качват с бьем'вьетата и т.н. и не ми се ходи там... Ще пробвам с копитцето, още малко да поспре и отивам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно... аз гледам и камерите на алеко и т.н. и там отдолу има чат - всичкото лапетия е там, искали да се качват с бьем'вьетата и т.н. и не ми се ходи там... Ще пробвам с копитцето, още малко да поспре и отивам :D

Мене са ме налегнали задачи в офиса и нямам мърдане, а довечер вече ще е много много лед и сериозно опасно! Внимавай с тва 2тонно "прасе" надолу, че с тия виражи си е е..ло майката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно :D Гледам го, че е лудост в това време да излезна където и да било - в момента точно в Ориндж Каунти вали да си е'е мамата... Огромни парцали, нищо не се вижда, доста обилно вали.

 

Мога да се "цаня" за синоптик, да го е'а :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно :D Гледам го, че е лудост в това време да излезна където и да било - в момента точно в Ориндж Каунти вали да си е'е мамата... Огромни парцали, нищо не се вижда, доста обилно вали.

 

Мога да се "цаня" за синоптик, да го е'а :D :D :D

Оферират ме за довечер от Суходол до Бонсовите поляни, през полето, приятели с аутбек и о1 4х4, та ако не идеш през деня, там поне ще е спокойно и може да се покара! Пиши, ако имаш мерак, вероятно ще е след 9ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Мога да се "цаня" за синоптик, да го е'а :D :D :D

 

Вуйче, требе да си синоптик, ама от ония зад кадър, че иначе рискуваме да не може да се "покаже" картата с прогнозата иззад стройния ти силует   :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахахаха!!! По радиото, Вуйче, по радиото! Форумен! Даже знам и в другите квартали как е, имам движещи се кореспонденти по цяла София! Хахаха!!!

 

Иво, пропускам аз...Иначе би било интересно едно такова начинание за пробата на 4х4-тата, особено много бих се изкефил на снимки в снега от тебе, даже.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6x6 и сликове - това ми хареса. В този ред на мисли един Тигуан се въртя пред мен като пумпал сутринта. То не беше 180 градуса, наляво, надясно и накрая настрани по един наклон, а си личеше че шофера полага усилия да кара направо.

 

Беше си много хлъзгаво сутринта в квартала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахахаха!!! По радиото, Вуйче, по радиото! Форумен! Даже знам и в другите квартали как е, имам движещи се кореспонденти по цяла София! Хахаха!!!

 

Иво, пропускам аз...Иначе би било интересно едно такова начинание за пробата на 4х4-тата, особено много бих се изкефил на снимки в снега от тебе, даже.

 

 

Ще направим снимки, Венци! При следващ хубав сняг, да сме живи и здрави, и да имаме свободно време...!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее.... Врацата с бьем'вьето на тати дрифтило по лизгавите жлъти паваци, и са ще има вкъщи удри уйно, та'а мачка не е наща!!!

 

Аххахахаа!!! Бьем'вье forever!!!

Днеска сутринта на кръговото между Люба Величкова и Сребърна едно БМВ "тройка" се завъртя на повече от 180 градуса. След това спря в страни до бордюра, от него слезе типичният 25 годишен БМВист, огледа се ошашавено и изведнъж взе че си избльока закуската на асфалта. Явно му дойде малко в повече как се врътна задницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Така щех да са изплющя преди малко,че не е истина. :fiu:

Накратко да обясня..

Колата е форд фиеста набор 2007 (с безупречни спирачки до момента).Днес ми се наложиха няколко по екстремни спирания на заснежени участъци.В момента на рязко натискане на спирания педал в комбинация с преплъзване на гумите  се чува шум наподобяващ превключване на скорости без натиснат съединител.(някакво зверско хъркане)Усещам силни вибрации на педала,но спирачки-нулеви. На сух терен спира от раз. Пробвах многократно.

Най-вероятно ABS-a нещо не се е@ава. Kакъв е най-безболезненият начин за бързото му елиминиране? Нещо не ме кефи тая "екстра"  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи си точно на ABS. И, като го изключиш де, няма да спреш по-добре. Най-вероятно освен снежец на пътя е имало и ледец. Та рецептата е простичка - по-кротичко и с двойно-тройни дистанции.

 

 

PS: Ако много държиш просто намери в нета за твоя модел кой точно е бушона за ABS-а и просто го извади. Ама пробвай как се спира с и без да няма след това изненади ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисо... земи си некфи обуфки с по-голем грайфер и глей да си винаги с двата крака на земията!!! Без майтап... не мой елиминира ABS-я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушона на ABS-а ще бъде издирен и демонтиран още тази сутрин. Цял живот съм карал коли  без тази система и смея да твърдя,че съм се справял отлично със спирането във всякакви ситуации. Предпочитам да усетя поднасянето на автомобила  от колкото вибриращ педал.  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха... Принципно е вярно, но пробвай новите как спират без системата.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.