Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Всяка сутрин преди работа докато закусвам имам навика да преглеждам форума. От няколко дни ми прави впечатление, че без изключение сутрин към 7 от вкъщи не мога да отворя форума. Всички други възможни страници си зареждат без проблем, само форумът не. После от офиса към 8:30 форумът си зарежда без проблем. Интересното е, че това ми се случва само сутрин, вечерно време да кажем никога не съм изпитвал такива проблеми. На някой друг ранобудник да му се е случвало подобно нещо или проблемът е в моя доставчик (най-вероятно в ДНС сървърите му)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка сутрин преди работа докато закусвам имам навика да преглеждам форума. От няколко дни ми прави впечатление, че без изключение сутрин към 7 от вкъщи не мога да отворя форума. Всички други възможни страници си зареждат без проблем, само форумът не. После от офиса към 8:30 форумът си зарежда без проблем. Интересното е, че това ми се случва само сутрин, вечерно време да кажем никога не съм изпитвал такива проблеми. На някой друг ранобудник да му се е случвало подобно нещо или проблемът е в моя доставчик (най-вероятно в ДНС сървърите му)?

 

Дам, напоследък при мене е доста често. Налага ми се да ползвам vivacom-ското 3G, за да го отворя. Колега ме светна, че доставчиците си сменят външните линии, поради някаква причина, и затова се получават такива неща. Общо взето - това е нормално.

 

 

Има и една червена Тесла из София. Много са яки :)

 

Много са яки! Колко електроника има, обаче... само електроника е всичко... Малко плашещо, но пък бъдеще си е.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@iavkata, shaft, пуснете един traceroute (при Windows tracert) когато проблема е наличен. Бързо ще си покаже къде точно е проблема. И един ping също няма да навреди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Много са яки! Колко електроника има, обаче... само електроника е всичко... Малко плашещо, но пък бъдеще си е.

 

Поздрави

 

На мой познат майка му си купи Тесла, една от червените е тяхната.

Но тази кола не е за хора без елементарни компютърни познания, като майка му  :D

Разказвал ми е как е ходил до Пловдив да ресетне нещо, защото колата умряла, на бензиностанция  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги продават тези тесли?

Зa кaкво ти е....гледaм не ги кaрaт много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тесли и по железариите съм виждал, даже наскоро си купих 1бр.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде я гледах, в някакъв щатски сайт - и с най-висококапацитивния акумулатор излизаха над 100 хилки нашенски лева.

Обаче му дават 8 години гаранция, или нещо такова!

Абе, натам вървят нещата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги продават тези тесли?

 

Тяхната е от Швейцария, като при проблем качват механиците на самолета и идват да я ремонтират или да си я приберат  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги продават тези тесли?

 

Не само ги продават ... :tongue_1: :tongue_1:  ЦЪК  (последните 2 снимки)

 

П.С. Иначе ... Декември през офиса мина една червена Tesla S , ще пробвам утре да намеря фактурата за цената :sorry:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама от истинските дизели на Мерцедес, но то сегашните жалки подобия на дизелови мотор- пълни с бъгава електроника и безумно скъпи и капризни към качеството на горивото дюзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развалили са хубавата кола.Ценното е да е с оригиналния мотор и кутия.А това е цигания пълна....и стова барче цопнато там от Мерцедес.Пълна глупост ,никой няма да я купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За барчето съм съгласен - не изглежда добре - личи си че е присаждано, но под капака....определено е по добре от оригиналния мотор. Много по-здрав и икономичен двигател, пректически вечен, също както и скоростната кутия (която е и 4-5степенна, а не 3 :crazy: както е на оригинала).

Страшна простотия е това 2,5D под надписа Волга отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама от истинските дизели на Мерцедес, но то сегашните жалки подобия на дизелови мотор- пълни с бъгава електроника и безумно скъпи и капризни към качеството на горивото дюзи.

За мене пък няма нищо по-хубаво от 2.0 тди :D Имам 16 годишен опит с двулитрови астматични печки и над 500 000 км - 1 бр. 626 и 2 Карини. Не че не съм им се кефил, ама тогава времената бяха други. След като взех Октавийката, няколко месеца продавах последната Карина и трябваше през известно време да я водя на миФка - при всяко подкарване много се чудех на какво толкова съм се кефил - на динамиката ли, на разхода ли :eusa_think:  

От една страна е верно, че такъв тип мотори са много здрави, от друга - не случайно те вече не се произвеждат. В онея години ми се е случвало да подкарвам и някои от "истинските" дизели - усещах ги по-тромави, а и харчеха малко повече от японските астматици. Иначе, като покупка на стара кола, сди-то е по-безпроблемен вариант :eusa_think:

Следващата ми кола пак ша е 2.0 тди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ако знаете колко ми липсвате и как ми се иска да дойдем на събора с поочуканата от времето и ежедневната експлоатация Маргарита, но за съжаление тази година втория ден на Събора съвпада с рождения ден на свекървата, която наистина обичам като майка. Желая ви да се веселите истински, както миналата година, времето да ви е чудесно и да покажете после в снимки най-готиния Шкода събор, който е правен до сега. Пък аз ще завиждам и ще чакам събора догодина... :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях нещо много криво...

2014-06-09%252021.04.18.jpg

 

Дано не е някой от форума... наистина жалко за хубавата кола и дано няма пострадали.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно, дано няма пострадали!

 

Малко да ви разведря с един звяр, който ни посети за обслужване преди 1-2 седмици..

post-11404-0-96704400-1402342147_thumb.jpg

post-11404-0-83846500-1402342162_thumb.jpg

post-11404-0-88135200-1402342172_thumb.jpg

А звука...ах звука :banger_2:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.