Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 3: Сервизни Акции, други регистрирани проблеми


PUF-PAF

Recommended Posts

Здравейте и от мен.

И аз имам колата от 8 месеца, и имам сходен проблем с "Олющено" по скоростния лост.

Имам оверението от ЕТ, че дефекта ще мине по гаранция, и когато отида за обслужване на автомобила ще го подменят.

Относно маслото: на 23000км масло не съм доливал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато правих тест драйв в ЕТ,на тестовата Октавиа имаше сходен проблем - "олющен скоростен лост".На въпроса ми към дилъра дали подобен проблем го признават гаранционно,отговора беше да.Колата по спомен беше около 10000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шурето ми дизеловата се обели на 7000 km още.Купихме от супершкода,не съм пледполагал,че ще го признаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтини и некачествени.

Съжалявам колеги,но за мен това е просто непростимо.

Не е нормално за почти чисто нови автомобили.

Очаквам пак да ми скочите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтини и некачествени.

 

Е те Шкода нямат скъпи.Всички интериори на колите им е средна работа,но няма как иначе да са на такива цени.Шумоизолацията е не е на ниво,пластмасите се драскат лесно,а и как се чупят... Сега наистина прекаляват с тези скоростни лостове,ама аз това го очаквам  за всички бъдещи модели на ВАГ..С този скандал за вредните емисии и големите им глоби,орязват всичко от всякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колеги, за да не се хабите с Шкоди и ВАГ - взимайте мерцедеси и беемве - хем са изгодни, без пари ги раздават, хем качествени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа!!! Бат' Стефко, това е много добро!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 38 000 км и няма нито издраскано по салона, нито изтрит скоростен лост, нито протрити седалки или волан. След автомивка си е неразличима от нова - а имам 2 малчугана на 2 и на 3 години, които полагат доста усилия да потрошат  салона на колата:)

 

Не знам какво ги правите тези коли или пък дали няма значение нивото на оборудване за качеството на материалите.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички се драскат,като не пазиш.На моята лоста си е перфектенн

И Ауди,и Мерцидес и др.се захабяват не по трудно от Шкодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е вечно, нормално е да се амортизират компонентите.

 

Всички се драскат,като не пазиш.На моята лоста си е перфектенн
И Ауди,и Мерцидес и др.се захабяват не по трудно от Шкодите.

 

Тя твоята е съвсем друга вселена  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и такъв аксесоар на дясната ръка и скоростния лост все още си изглежда като от магазина....

Брачнана халка,нарочно не я нося,за да не си надраскам лоста.Жената се опита да мърмори...ама...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички се драскат,като не пазиш.

Има разлика в качеството на материалите и със сигурност при Шкода то не е като при премиум марките, обаче това е истината - не пазиш ли, и най-качествената пластмаса/кожа да е, пак ще се занемари. Не става дума да се трепери над колата, а просто да се ползва внимателно.

 

Впрочем, гледам калъфчето на телефона си. От много качествена кожа е и въпреки това вече е видимо износено. В тази връзка, не виждам нещо изненадващо в това, че покрит с (изкуствена) кожа скоростен лост, върху който постоянно стоят или се трият ръце, може да се пообели. Нормално е.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 38 000 км и няма нито издраскано по салона, нито изтрит скоростен лост, нито протрити седалки или волан. След автомивка си е неразличима от нова - а имам 2 малчугана на 2 и на 3 години, които полагат доста усилия да потрошат  салона на колата:)

 

Не знам какво ги правите тези коли или пък дали няма значение нивото на оборудване за качеството на материалите.....

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам  да уточня, имах доброто намерение да споделе факта, че и аз имам  сходен проблем с "Олющено" по скоростния лост, както и да споделя за събраната от мен информация дали това се признава по гаранцията от ЕТ.

 

Държа да отбележа че не съм прави опити да „забелвам“ или „заголвам“ каквото и да е било по автомобила, както и че имам съмочуствието че стопанисвам автомобилите си грижливо.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам  да уточня, имах доброто намерение да споделе факта, че и аз имам  сходен проблем с "Олющено" по скоростния лост, както и да споделя за събраната от мен информация дали това се признава по гаранцията от ЕТ.

 

Държа да отбележа че не съм прави опити да „забелвам“ или „заголвам“ каквото и да е било по автомобила, както и че имам съмочуствието че стопанисвам автомобилите си грижливо.

Поздрави.

 

Колега , обсъждането на този въпрос/проблем с топката на ск лост е полезно за всеки собственик на Октавия 3 , както и информацията за това че от ЕТ би трябвало да го отстранят гаранционно. :) Разбира се , малко хумор никога не е излишен  :lol:

 

П.С. Да вметна , че на Хюндай i30 се протърка и размести на под 2000км  :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.