Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • Хашек

    9

Най-много писали в темата

колега, май заспа щастлив и уморен от събора и ни забрави със снимките :mrgreen: явно е било хубаво на събора :smt017

 

Заспал не....ама нямах нет :(

Снимките след малко ще ги пусна в Фото и видео материали.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иииииихааааа

аз си се прибрах вече \:D/

 

събора бе нумеро уно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше, много добър !!! Искам да се извиня на Миро (Хашек), в октавията имаше на мокета едно петанце кал, не знам дали е от мен, ако е съжалявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата разградска група начело с Елишка се прибра благополучно. Прекарахме три незабравими дни за което благодарим на организаторите. :smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иииииихааааа

събора бе нумеро уно smile027

 

Чесно казано завиждам на всички Ви :cry:

Все пак съм от скоро притежател на Skoda :P .В този ред на мисли смятам първо да се срещна с подразделението в София.Пък живот и здраве догодина ще има друг събор. :D

 

П.С. PVV->много поздрави на Разград, роден съм там и съм живял до 11 годишна възраст smile056, най-доброто детсво '80-те години еь спомении спомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неверояно як събор . Много здраво беше . Може да се каже , че и времето беше с нас капна малко дъждец петък вечер и това беше . По-малко бяхме в сравнение с миналата година , но какво да се прави криза е smile049 :) Започваме обратното броене за следващия събор smile004 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неверояно як събор . Много здраво беше . Може да се каже , че и времето беше с нас капна малко дъждец петък вечер и това беше . По-малко бяхме в сравнение с миналата година , но какво да се прави криза е smile049 :) Започваме обратното броене за следващия събор smile004 smile035

 

Ха-ха, вярно ли не е валяло много ? Ние с Chant като се прибирахме към София щеше да ни издави, даже за една бройка бях извън пътя заради една локва, но се размина :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неверояно як събор . Много здраво беше . Може да се каже , че и времето беше с нас капна малко дъждец петък вечер и това беше . По-малко бяхме в сравнение с миналата година , но какво да се прави криза е smile049 :) Започваме обратното броене за следващия събор

 

Ха-ха, вярно ли не е валяло много ? Ние с Chant като се прибирахме към София щеше да ни издави, даже за една бройка бях извън пътя заради една локва, но се размина :roll:

 

 

:D от как ме няма вали кат разпрано smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ха-ха, вярно ли не е валяло много ? Ние с Chant като се прибирахме към София щеше да ни издави, даже за една бройка бях извън пътя заради една локва, но се размина :roll:

 

 

И нас с Фреша щеше да ни издави на връщане, даже спирахме по едно време, че чистачките не смогваха smile049. А вие явно не сте тръгнали много след нас, нали ни настигнахте по едно време на магистралата :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нас с Фреша щеше да ни издави на връщане, даже спирахме по едно време, че чистачките не смогваха smile049. А вие явно не сте тръгнали много след нас, нали ни настигнахте по едно време на магистралата :).

 

Ти беше ли на събора??

Или този път друга детска болест? smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неверояно як събор . Много здраво беше . Може да се каже , че и времето беше с нас капна малко дъждец петък вечер и това беше ...

Ха-ха, вярно ли не е валяло много ? Ние с Chant като се прибирахме към София щеше да ни издави, даже за една бройка бях извън пътя заради една локва, но се размина :roll:

smile091

Една локва???Жоро, то си беше цяло езеро :mrgreen:

По едно време не смогваха чиатачките

Добри гуми се оказаха и летните BF Goodrich G-Grip smile126

Имат чудесен спирачен ефект на мокро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата разградска група начело с Елишка се прибра благополучно. Прекарахме три незабравими дни за което благодарим на организаторите. :smt017 smile126

Meн ме изненада че имаше грамоти за най - различни постижения. Найстина този път колегите организатори го направиха перфектно!

Най - впечатляваща за мен беше грамотата за "карък на събора"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата разградска група начело с Елишка се прибра благополучно. Прекарахме три незабравими дни за което благодарим на организаторите. :smt017 smile126
...

Най - впечатляваща за мен беше грамотата за "карък на събора"

smile091 и кой я спечели??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една локва???Жоро, то си беше цяло езеро :mrgreen:

По едно време не смогваха чиатачките

Добри гуми се оказаха и летните BF Goodrich G-Grip smile126

Имат чудесен спирачен ефект на мокро

 

Езеро си беше направо, ама като се правя на дявол и не го видях :? Иначе за твоите гуми и аз мога да потвърдя, няма такова спиране :mrgreen:

 

@gogata - Половин час след вас сме тръгнали може би...по магистралата не съм ви видял, честно, то от тая вода се бях шашнал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 и кой я спечели??

Грамотите бяха 2 за Вальо(otgorata) и Mecho_Klecho. На мечката рапида го оставил на пътя и дошъл с друг, после се качи да кара на Вальо колата и чупи и нея, после падна и си изкълчи пръста smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

@gogata - Половин час след вас сме тръгнали може би...по магистралата не съм видял, честно, то от тая вода бях се шашнал :D

smile091

Беше се съсредоточил по онзи със Subaru-то :mrgreen:

Така силно валеше, че за малко и аз да не ги видя

 

 

Пп. На Ябланица пуснах едни аварийни, ако се сещаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грамотите бяха 2 за Вальо(otgorata) и Mecho_Klecho. На мечката рапида го оставил на пътя и дошъл с друг, после се качи да кара на Вальо колата и чупи и нея, после падна и си изкълчи пръста smile091

Преди да си изкълча пръста се качих в на АНАСТАС МБ-то и му отказа стартера а ме прибра на Петър МБ-то до Пловдив и като стигнахме пред нас, свалих си багажа и МБ-то отказа да запали.

 

Незнам кои каза че е валяло само в петък явно си е тръгнл доста рано защото събота срещу неделя и неделя до 10-30, 11 чеса си валя доста.

 

Въпреки всичките незгоди беше доста забавно и съжелявам че събора е само веднъж в годината, с нетърпение чакам следващият.

 

Искам да благодаря на организаторите за добре свършената работа и да се извиня че неуспях да остана да помогна за разтурването на шатрата, но транспорта ми бързаше за неотложни дела, а и на Вальо колата беше без съединител а на Анастас без стартер и трябваше да караме по внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грамотите бяха 2 за Вальо(otgorata) и Mecho_Klecho. На мечката рапида го оставил на пътя и дошъл с друг, после се качи да кара на Вальо колата и чупи и нея, после падна и си изкълчи пръста smile091

Преди да си изкълча пръста се качих в на АНАСТАС МБ-то и му отказа стартера а ме прибра на Петър МБ-то до Пловдив и като стигнахме пред нас, свалих си багажа и МБ-то отказа да запали.

 

Незнам кои каза че е валяло само в петък явно си е тръгнл доста рано защото събота срещу неделя и неделя до 10-30, 11 чеса си валя доста.

 

Въпреки всичките незгоди беше доста забавно и съжелявам че събора е само веднъж в годината, с нетърпение чакам следващият.

 

Искам да благодаря на организаторите за добре свършената работа и да се извиня че неуспях да остана да помогна за разтурването на шатрата, но транспорта ми бързаше за неотложни дела, а и на Вальо колата беше без съединител а на Анастас без стартер и трябваше да караме по внимателно.

 

Неделя ще е валяло след 01.00 , защото след това дадох отбой и не съм разбрал даже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние затова си тръгнахме още събота късния следобед, че при тая прогноза за неделята не ми се рискуваше с дърта кола и малко дете в нея... между другото обаче в София почти не капна в неделя през деня smile001 Съжалявам само, че пропуснах вечерния купон в събота, щото пък в петъка се наложи да се скрием в хижата още рано-рано преди голямото джамборе - детето настинало, нямаше как smile049 Явно за догодина ще трябва да се снабдим с рибарски ботуши и наметала само зарад събора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя валя през нощта към 04.00 и после към 8 сутринта. После обаче някой му се помоли на времето и следващия дъжд изчака награждаването. Якия дъжд се изсипа към 14.00. Около 18.00 по магистралата грееше такова слънце, че очите да ти извади. Имаше трафик, но се движехме до преди Български Извор, където един джип се беше опитал да подмести един ТИР ама не успял. Гадна катастрофа, за щастие без жертви.

Мечо извинявай, че Фелата толкоз тежка, ама на бат Ицо специалитетите виж кво прават. Ядеш и няма насищане.

За организаторите smile126 а за Ицето - 1000 Х smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 и 1/2 /аз, жената и малкия :) / Като изключим времето всичко друго беше ОК, особено главния готвач pow & помощници :smt017 ... признателен съм и на Коржинка - добрата ми стара Фела, която макар и недостойна за купи и награди, но по-важното че ни ни транспортира безаварийно до събора и обратно почти за без пари /среден разход около 6/100 газ, включая изпълненията на пистата smile126 /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.