Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Може да е бил някой, който си е купил колата от колега от клуба и просто не си е махнал стикерите. Като си му свирнал сигурно го е възприел като някакъв вид заяждане. Гадна работа. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с Пепино се засякахме доста неочаквано в известното село Шума. След взаимното освиркване спряхме за един бърз лаф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с Пепино се засякахме доста неочаквано в известното село Шума. След взаимното освиркване спряхме за един бърз лаф.

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера май беше колегата gogata с един Румстър надолу по България към 18:30, щях да светна ама късно се сетих, нямам такива навици още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е бил някой, който си е купил колата от колега от клуба и просто не си е махнал стикерите. Като си му свирнал сигурно го е възприел като някакъв вид заяждане. Гадна работа. :sorry:

Новичка беше колата, не мисля че е продадена от клуба. В задръстването като минах ми се стори мъж на средна възраст. Феноменална маневра направи, от кръговото се качи на магистралата директно в лява лента на метри пред мен. А аз идвам на круз контрол от долу със 130-140 в лява лента. Минах макс на ляво в прахоляка и скочих на спирачките до 90км/ч. Той си отпраши напред. Според мен си беше класическата ситуация "Новата кола ноу върви и мога да се навра навсякъде, включително да се включа в магистралата с директно в ляво, понеже ускорявам феноменално, разбираш ли". Дано не съм прав и да съм бил примерно в мъртвата точка, защото точно с такива маневри стават големите бели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобеца беше изловен тая сутрин в 8:10 в Младост 1 на Ляпчев до Шела. Отдалече се открояваше - сигурно беше единствената кола не само без никакви щети от вчера, ами и лъсната като за парад. Евала, Бобец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признава кой е колегата със сребриста Octavia комби СА5087СМ с клубна лайстна само на заден номер. :)  Беше засечен днес около 09:00 ч. от кашик (пешак) зад зала Христо Ботев. Нямаше кого да поздравя, защото явно беше паркирана там красавицата.  :hello:

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Любомиров, ква е тая баварка? Много лачена изглежда за годините си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Любомиров, ква е тая баварка? Много лачена изглежда за годините си!

Моята бъдеща.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобеца беше изловен тая сутрин в 8:10 в Младост 1 на Ляпчев до Шела. Отдалече се открояваше - сигурно беше единствената кола не само без никакви щети от вчера, ами и лъсната като за парад. Евала, Бобец!

И аз го забелязах по същото време, малко по-надолу - до Фото Мое  :tongue_1: . Към 10ч. сутринта същия ден беше забелязана синя Ф1 комби с клубни лайсни да прави ляв завой от Панорамен път по бул. България(или както там се казва въпросната улица след кръговото на Пушкин). Свирнах, ама никаква реакция.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива я за годините :)

Говори, говори - ако беше мома на тея годинки, друга щеше да я пееш ;-Р 

Айде сега да не те излагам да показвам как паркираш Никол на инвалидни места  :eusa_naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E нека не намесваме момите :) А и вече мома 95 набор според мен няма :):):)

 

Иначе Никол си е инвалидна - цялата е начукана :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена фабия със стикер на задното стъкло (но без лайсни!) беше освиркана и получи  :PDT_Armataz_07: от двуколесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена фабия със стикер на задното стъкло (но без лайсни!) беше освиркана и получи  :PDT_Armataz_07: от двуколесно :)

 

Ако е било тази сутрин на Симеоновско... двуколесното беше добра маскировка, в първия момент за освиркването просто помислих, че съм препречил пътя на моториста :)

 

Offtopic за лайсните: ако не се лъжа, ти си един от хората, от които е възможно човек да се сдобие с такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно си беше оставил място. Да да бяха повече такива ... А за лайсните само кажи кога. Аз всеки ден сутрин и вечер минавам по тоя маршрут, а през деня съм на 7ми КМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 13ч колегата PUF-PAF бе забелязан бавно да минава светофара на Ев и Хр Георгиеви и Мадрид със синята красавица ;) 

Клубния стикер на заден десен прозорец се откроява и стои много добре ! :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanks Марто и аз мисля, че стикерът стои супер!

 

Дамм, карах жена ми на преглед и гледах да не раздрусвам много по трамвайните линии. Иначе тя смята стикера за безсмислен, това не било "спортна кола" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 08:10 зелената О2 с джанти OZ, която зави от Козлодуй по Константин Стоилов посока Сточна гара дали не беше колегата siromaha?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта ме освири една червена градска лимузина (City GO) под моста на бул. България пред Опел , ама не разбрах поздрави ли ме или нещо му пречех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед Никол беше засечена на -3 на The Mall, за съжаление без Биричката. Ники, наистина ме заболя сърцето като видях предния джам и ламарините, дано възможно най-скоро я оправиш и да я видим отново в пълния й блясък, както сме свикнали да я гледаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.