Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вчера следобеда на бул Евлоги Георгиев(пред ДЗИ  :tongue_1: ) беше забелязана да прелита ниско клубна Фабия1 РС - черна, със софийска регистрация.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, Явка - ще я оправим - няма страшно. Това е действителността за съжаление, но срещу природата не може да се борим :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Пловдив по бул. "Източен" бяла софийска 120ка 6326 с клубна лайстна на номера. Някой нещо да знае :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерa около 17:50ч, ми се стори, че се рaзминaхме с Пепи (PRR) нa AМ Трaкия, aз бях в посокa София :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно съм бил аз. Малко бях понастъпил, че Мица се беше поспекла от седене  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 10 часа сутринта се разминахме с Гогата на ул Сребърна. Подсвирнах, но май беше прекалено дискретно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм те отбелязал, явно наистина е било дискретно :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с виненочервена Фабия СА 9362, засечен на Околовръстното при боянския възел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой беше колегата със сива О1 комби със стикери и лепенки дето много бързаше зад пазарчето на Ситняково ? Аз разхождах детето и просто му направих път с детската количка да мине :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес видях една Шкода октавия 1 червена RS дет болница Лозенец паркирана на тротоара изглеждаше че не е карана от бая време имаше страхотна стойка брони спойлери аспух джанти....а не видях клубни стикери не знам дали някой я виждал :)

Редактирано от Felmon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша случайно да беше в неделя на басейн в Мелниците в Горна Малина? и то с Пасата? :)

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес видях една Шкода октавия 1 червена RS дет болница Лозенец паркирана на тротоара изглеждаше че не е карана от бая време имаше страхотна стойка брони спойлери аспух джанти....а не видях клубни стикери не знам дали някой я виждал :)

Не знам на кой е, но не е клубна. А и ако не се лъжа не е РС, но докарва визията.  Седи зад двора на болницата, паркирана на тротоара на ул.Богатица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по обед на Ботевградско ме задмина клубна О2 Скаут.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях паркирана тъмно зелена О2 хеч с клубен стикер на задното стъкло - около 19:00 в пряката на Оборище успоредна на Черковна (май се казва Буная), да си признава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя около обяд софииска шкода фабия със стикер на задното стъкло и детско столче.... номер 8331 :)

Не зная кой беше :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогата пак беше засечен, този път в дружба около 19:30. Бях далече и въобще не свирнах, но чешкото знаме се забелязва отдалече.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 17:30 на Царигрдаско покрай мен мина Фабията на Мони (BlackSpot) ама нещо ми се стори с друг драйвер? В задръстването преди моста на четвърти км не исках да свиркам, да не си търся белята от околните  :boxing:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 17:30 на Царигрдаско покрай мен мина Фабията на Мони (BlackSpot) ама нещо ми се стори с друг драйвер? В задръстването преди моста на четвърти км не исках да свиркам, да не си търся белята от околните  :boxing:

Аз си бях, но не съм те забелязал, че беше лудница. Другият път свиркай яко, дреме ти за околните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин с Биричката се засякохме на кръстовището на Йерусалим и локала на Цариградско. Бира, ти що влизаш нелегалната в тунела? Иначе честита служебна кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото е дупе - влиза и излиза където и както си поиска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснах пред мен колега със сива Октавия 1 СОхххх с лайсни на номерата на кръстовището на хотел Вега. Не свирнах, че да не си помисли, че му се карам че ми сече малко пътя. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаска О2 А0007** с лайсни на нимерата беше засечена днес в района на Пирогов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.