Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес около 15ч на Ал.Малинов ми се стори, че bobeca ми даде предимство, само че беше в едно любопитно сребристо комби, а не с Румстъра...та дали беше той, или не, да си признава :P (аз бях под прикритие в една неШкода :D )

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена и лъскава, стикеросана на задното стъкло Шкода 105 беше забелязана на кръстовището на НДК към 19:30ч. Аз бях през една кола назад  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се поздравихме с един хубав Скаут 2 FL в Младост. Моя стикер се отлепи преди време и не съм маркиран, Тя и колата е толкова чиста, че не знам дали си личи каква марка е ;)

Редактирано от NightSpirit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бибнах на gogata. В локалното та цариградско,посока плиска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бибнах на gogata. В локалното та цариградско,посока плиска

Чух те, ама късно те видях,за да реагирам.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта видях паркирана под моста на метрото в Дианабад златиста Октавия 1 комби СА9502хх с лайсни на номерата. Поздрави на колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признае ли кой беше колегата, зад който паркирах на паркинга на Кауфланд в Неделя :)

post-11404-0-30688500-1413998803_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признае ли кой беше колегата, зад който паркирах на паркинга на Кауфланд в Неделя :)

attachicon.gifCAM00913-1.jpg

Поздрави!

Страшно паркиране!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва май е бившата на Чаво ако не се бъркам или една , която седеше в Кр. поляна. Ама е паркирал като страшен КАТИЛ !!!! Бирата може да потвърди как ги лекувам точно на паркинга на Кауфланд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-спокойно, не за това пуснах снимката, дайте да не "сипваме" излишно. Ако трябва да съм честен не съм сигурен дали реално виновника не е този от дясно, но тъй като не знам, ще задържа коментар ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, то се вижда - местото е супер тясно и шкодата се е навряла колкото да спре. За мен не е лошо той спрял. Иначе за тоя номер съм писал някъде напред в темата, човекът гледа като попарен, когато му се свирне за поздрав. Според мен не е от клуба.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафте, вчера те мернах на К. Величков и Т. Александров ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм... възможно е, да. Ходих до Свобода, и се прибрах от там.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера покрай гумаджийницата мина един Супърб, с човека се поздравихме, и една клубна Фабия - около и след 16ч.

 

Кой си признава?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера покрай гумаджийницата мина един Супърб, с човека се поздравихме, и една клубна Фабия - около и след 16ч.

 

Кой си признава?

 

Поздрави

Ако имаш предвид тъмно кафевия Superb комби - аз бях  :)  :hello:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да. Аз ти вдигнах ръка. Супер е машината.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодря! Стори ми се, че и други колеги имаше там, но нямаше време да се оглеждам, че водех и служебен разговор по телефона тогава точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията може да съм бил аз. Вчера минах през сервиза, ама нямаше ток и Ицо ме отказа. После като се връщах, видях покрай сервиза колата на Жоро Сиромаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Октавия 1 с лайсни на номерата ме изпревари тази сутрин около 08:30 до Централните гробища. 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.