Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Преди малко gogata беше изловен да си развява байряка (тоя на предния капак :) ) на Цариградско влизайки в тунела за Бриколаж, ама всичко се случи толкова бързо, че немА време за сигнализация  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама всичко се случи толкова бързо, че немА време за сигнализация  :sorry:

Мда, изобщо не съм те забелЕзАл :)  :sorry: . Малко по-рано на Шипченски проход беше забелязана О2 РС с клубен стикер, ама нямаше реакция от шофьора.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-м, да. Вчера и аз на излизане от тунела на The MALL освирих на светофара на Йерусалим една синя Felicia с клубни стикер и лайстни на номерата, но единствената реакция беше неразбиращо повдигане на рамене.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 11:30ч, нa пътя между Стaрa Зaгорa и AМ Трaкия, се рaзминaх с колегa със сребристa Ок1 коНби с лaйсни и дневни LED светлини нa бронятa :) Подсвирнaх, но едвa след кaто се рaзминaхме, че късно видях отличителните клубни принaдлежности :)

 

Пиздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-м, да. Вчера и аз на излизане от тунела на The MALL освирих на светофара на Йерусалим една синя Felicia с клубни стикер и лайстни на номерата, но единствената реакция беше неразбиращо повдигане на рамене.  :sorry:

А, и аз май присъствах на това, бях със златиста Фабия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.08 следобед между Кранево и Златни пясъци встрани от пътя беше спрял колегата Христо с предишната кола на Самуил. Тази Октавия дори и встрани от пътя не може да остане незабелязана. А Христо беше слязъл и съзерцаваше морето. В последния момент сякаш ме зърна, но аз бях зает да навивам геврека на Елишка и дори не можах да свирна,щото клаксона отказа да се подчинява и още не съм го разхвърлял да му вържа кабелите.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и аз май присъствах на това, бях със златиста Фабия 1.

Не съм те забелезАл.  :sorry: Аз бях с тъмно кафяв Superb комби преди FL. Интересна ситуация се е получила значи.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива O2 СА8162 с клубен стикер на задното стъкло зад 8-ма сграда в Бизнес парка в Младост 4 ? Супер изглежда машината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива O2 СА8162 с клубен стикер на задното стъкло зад 8-ма сграда в Бизнес парка в Младост 4 ? Супер изглежда машината :)

Тази същата редовно я засичам сутрин на Околовръстното, но водача не реагира по никакъв начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 19,00ч на светофара на Ал Стамболйски и К. Величков бе забелязана бяла Фабия 2  СА 4150** (или подобно) с клубен стикер на задното стъкло. Спрях до нея и поздравих пътниците ... Малко се зачудиха какво става , защото бях под прикритие в един тъмно син мъник :crazy:

Извинявам се , ако съм стреснал някой :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bobeca беше зaбелязaн днес нa пешеходния светофaр нa Мaлинов около 9ч ситринтa, верно че бях пешеходец aмa бaя си помaхaх докaто ме отчете :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus ме излови днес по обед на Шипченски проход. Малко преди това пък аз излових Боби Доктова в офиса на СОТ161, където разменихме набързо няколко приказки, придружени с кафенце  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus ме излови днес по обед на Шипченски проход. Малко преди това пък аз излових Боби Доктова в офиса на СОТ161, където разменихме набързо няколко приказки, придружени с кафенце  :tongue_1:

 

А мен "кучетата ме яли" а ? :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спамер!  :tongue_1:  С теб (обикновено) не се виждаме случайно.   :friends:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 18:40ч нa Цaригрaдско в посокa центърa, освиркaх колегa с Фaбия 1 комби **8037** с клубен стикер :) Ще си признaе ли кой беше колегaтa, че мaй не се познaвaме :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще си познае ли колата?

Цяло лято я засичам октавията в Бургас или Слънчев бряг и все яко натоварена.  2014_08_25_11_50_51.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признaе ли, кой беше колегaтa със зеленaтa Октaвия, с който си помaхaхме нa Добротич и Н.Мушaнов :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера гогата мина на оранжево пред омв-то на онкологията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера гогата мина на оранжево пред омв-то на онкологията ;)

Въпроса е защо не спря на същото ОМВ да пием по...кафе?   :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Свирнах ти вчера, но бях с А8- цата на Цариградско- изпревари ме в лява лента и не ме отрази :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хaх, интересното е, че винaги Д2-ките ги зaглеждaм (със зaмечтaн поглед :D ) , кaто минaвaм покрaй тях и нaй-вероятно и теб съм те позaгледaл отзaд :P , aмa хич не съм и чул клaксонa :) Предлaгaм един стикер нa Шкодa Клуб Бългaрия нa зaдния джaм и дa не стaвaт грешки повече :P:D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.