Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Черна и брадата ;)

 

Беше си мъж! На Пепи фабията съм я виждал достатъчно пъти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках за поздрав стикеросана червена фабия. Дано не е било прието за "хранене"   :blush:

 

Не беше прието за “хранене“ - аз вече като чуя клаксон от двуколесно по Симеоновско, се досещам от кого е... нещо като рефлекса при кучето на Павлов :D

 

Жокер към ЧавдарЛК: С колегата PRR сме адаши (не се познаваме, но поне доколкото разбрах името му...), така че фабията, за която се говори ти е позната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники Coverdale, днес сутринта кротко си се возеше зад мен от цариградско та през почти половин Горубляне. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники Coverdale, днес сутринта кротко си се возеше зад мен от цариградско та през почти половин Горубляне. 

Абе,бая се зачудих дали си ти,щото си махнал надписа"ПСИХО",а и колата променена ми изглежда,ама те познах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин се поздравихме в лявата лента на Цариградско със зелена О2 комби и клубна лайсна на номера. Кой беше колегата? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобяд на бул Евлоги и Христо Георгиеви и Мадрид мина керемидено червена Октавия 3 vRS с бургаска рег. ... А 75 ** ** , някой ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията на PUF-PAF да е била в бизнез парка пред nana`s face преди 30 минути ? Помотах се около нея известно време, но не можахме да се засечем със собственика. Супер е машината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията на PUF-PAF да е била в бизнез парка пред nana`s face преди 30 минути ? Помотах се около нея известно време, но не можахме да се засечем със собственика. Супер е машината :)

Що не му спусна предна лява да се досети ?!!   :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, отидох да свърша няколко задачки по обяд там:)

 

димоне, защо така с лошо, и без това обиколих целия бизнес парк да намеря свободно място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Данчо, с мнооооо бързата Фабия, се разминахме сутринта да Парадайс, ама май не ме отрази  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vasilisa беше забелязан около 18ч. в района на детелината на цариградско и малинов  B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес връщайки се от командировка с Фабията, се засякохме с "черната перла" и карахме към София заедно. Еми не можа да ми избяга и това е  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Данчо, с мнооооо бързата Фабия, се разминахме сутринта да Парадайс, ама май не ме отрази  :)

 

Дори не съм те разбрал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, като пешеходец, минах край gogata, докато се опитваше да излезе от паркомястото си и да се включи на Ботевградско след авиошоуто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на път за авиошоуто освирих една доста лъскава пернишка S100. Човека в последствие се оказа паркирал на 5-6 коли разстояние от мен, ама така и не го засякох.  :eusa_think: Иначе, с няколко съфорумници се засякохме по време на шоуто.  :tongue_1:

 

едит  - martien не съм те отбелязал, ще ме извиняваш. Не си усещах кръста и краката, а и ужасно дълго никой не искаше да ме пусне да изляза и бях лееекинко избеснял.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглеждаше 100-тицата  :PDT_Armataz_07:

Кой беше колегата със стикеросана, бежова О2 комби - около 16:45 му свирнах на Ботевградско в посока ОколоМръсното?

Аз бях със синята Фиеста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, като пешеходец, минах край gogata, докато се опитваше да излезе от паркомястото си и да се включи на Ботевградско след авиошоуто

През седмицата ми се стори, че се разминахме с теб на ул.Горица /Овча купел/. Близо до шоурума на Грейт Уол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглеждаше 100-тицата  :PDT_Armataz_07:

Изключително добре. А реакцията на човека като го освирих с вдигнат палец ми напълни душата.  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пътувах 1 ч. от центъра до Кривина, щот имах глупостта да мина през един огромен паркинг - Ботевградско шосе. В Кривина обаче, се поздравихме с колегата Ники (Ковърдейл) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През седмицата ми се стори, че се разминахме с теб на ул.Горица /Овча купел/. Близо до шоурума на Грейт Уол.

Напълно възможно е, случва се да минавам оттам, но в момента не мога да си спомня разминаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 мин мисля, че се разминахме с колегата stefan I на Цариградско, ама май бързичко се разминахме и не успях да реагирам с клаксона :P

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.