Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

shaft днес към 13,00 в локалното до районната администрация на Овча купел.

Аз бях пешеходец по велоалеята.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, ходих до общината, да си внасям осигуровките... Тъкмо ме бяха ударили отпред... :D Много нелепо стана всичко... Отидох да си купя зимни обувки и съм паркирал успоредно на тротоара пред магазина, а един циганин със Suzuki Swift беше спрял пред мен, аз бях оставил поне 2 метра дистанция... оня върна 2 метра назад, с все сила, без да гледа в огледалото - свирнах малко късно (на 40 сантиметра, когато се приближи), защото мислех, че ще спре, но спря във шкодата, без спирачки, направо си му изгасна колата... Помислих, че я е помлял отпред, защото се усети доста лошо (бях дръпнал ръчната за жалост), но за щастие съм само за боя според мен.

Имаше паднало парченце пластмаса отвътре пред радиатора, но не установих от какво е - може зад бронята нещо да е счупено, но не знам още какво и дали има какво да се счупи от пластмаса точно там. Гредата я опипах - изглежда ми добре, но и удара не беше с повече от 2км/ч, което е поносимо малко. Просто ми побеляха пластмасите отпред, счупи ми таблата/подложката на номера, а и малко от клубната лайстна и това е. Обаче ме притеснява пластмасата, която намерих пред радиатора, тя е по-тъмна, по-тънка и по-различна (стои някак обла) от тази на подложката на номера, затова се съмнявам, че е строшено и нещо отзад, зад бронята, но не знам - а и сега не ми се сваля цялата броня, за да го проверявам сам - направо я описвам на каското и това е.

 

Оня беше много нагъл циганин, с копринено шалче... и непрекъснато ми повтаряше как нищо й няма на моята кола, а и че като викнем кат, не се знаело кой е виновен, че аз съм бил отзад, въпреки, че аз бях спрял и гледах в огледалото назад, нали... то такова ни мъжко, ни женско, не е и да го нашамариш заради, само заради наглостта му... пък и около 40-45 годишен циганин гей - не ми го позволява възпитанието, просто.

 

Представям си сценарии, ако беше дете на мястото на шкодата, ами ако бях застанал и ровя под капака... не ми се мисли :) Пак малкия дявол беше, но в крайна сметка не се занимавах с тоя манго въобще.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер на светофара на бул. "Гоце Делчев" и бул. "България" спрях до клубна Шкода Октавия 2 лифтбек с номер от сорта на 8162. Свирнах за поздрав, но колегата не ме забеляза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_offtopic:

...................Просто ми побеляха пластмасите отпред, счупи ми таблата/подложката на номера, а и малко от клубната лайстна и това е. Обаче ме притеснява пластмасата, която намерих пред радиатора, тя е по-тъмна, по-тънка и по-различна (стои някак обла) от тази на подложката на номера, затова се съмнявам, че е строшено и нещо отзад, зад бронята, но не знам - а и сега не ми се сваля цялата броня, за да го проверявам сам - направо я описвам на каското и това е.

.....

Поздрави

 

Има едни пласмаси (не знам за какво служат) по двата края на радиатора, падат се между него и бронята/горната носеща греда - при удар по бронята се чупят, защото тя ги притиска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, огледах ги тях - здрави ми се видяха - поне еднакво изглеждаха от двата края. Иначе точно между десния фар и решетката ме прасна тоя. Демек, по-вдясно, точно по и над капачето до халогена - отгоре над капачето ме свитна най-много. Та не успях да видя някоя решетка да е строшена или друго... Знам ли... Все тая, ще я оправям след нова година - пролетта, може би - нямам нерви сега - кола ми трябва непрекъснато.

 

Та така, "минало-бешело", както казват хората.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в района на КАТ Дървеница около 16 часа си "хванах" зелена О1 СА 28** СМ с клубна лайстна на предния номер. Имам и снимка  :P

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със зелената Окти. Лошото е, че си я снимал със счупената предна решетка (спомен от градушката - все не ми остава време да я сменя). Работя в района и там намирам място понякога. :D  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно, едно ама ребро си е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освиркахме се със сива О1 комби на Гешов към 19:30  :hello:

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признае ли кой беше колегата

Теб ли гоних в подземния паркинг на Дъ МОЛ днес? Бях с на тъщата аудито- черен авант с ловешки номер :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теб ли гоних в подземния паркинг на Дъ МОЛ днес? Бях с на тъщата аудито- черен авант с ловешки номер :D

 

Аз със сигурност не съм бил, понеже жена ми беше днес с Октавията :) Лошото е, че и тя не си признава да е била в МОЛа :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес между 16 и 16:30 на паркинга пред блок 70 на НСА в Студентски - сребриста О2 с лайстни, стикери на задното стъкло и триъгълниците на задните врати. Имаше и много характерeн vRS дуфузьор на задната броня. Точно бях слязъл от колата и не можах да сигнализирам никак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 16:30 тръгнах от паркинга пред тенис кортовете на НСА, а сега, с помощта на чичко Гугъл, разбрах, че там е и бл.70 :)

Обаче има няколко несъвпъдъка с мойто Окти: нямам стикер на задното стъкло (имам на ляво странично) и дифузьорът ми е минАл покрай ВРС :) Да беше пибитнал :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, днес преди обяд те излових на Оборище и Черковна. Бях пеша де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 11:20 минах през кръстовището на леко оранжево :hello:

 

Izolini Сега отлепих, че за да пибитнеш трябва да си на контакт, което няма как да се случи щом си слязъл от колата :eusa_think: 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди ден-два видях черен супърб 1 със стикер в една от преките на Иван Асен, май Светослав Тертер беше. Върти ми се в главата, че е колегата gogomil?  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Към 11:20 минах през кръстовището на леко оранжево :hello:

Izolini Сега отлепих, че за да пибитнеш трябва да си на контакт, което няма как да се случи щом си слязъл от колата :eusa_think:

Тя колата не само беше на контакт, даже си беше запалена, понеже вдигна обороти заради DPF и я оставих да си работи, но аз бях далеч от нея. А за многото стикери явно съм се заблудил, видях ясно само този на левия триъгълник.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта се поздравихме  с Чаво chavdarlk на Цариградско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и специални благодарности на Марто - ОН си знае защо :tongue_1:

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб винаги ! Ако знаех , че ще ме изненадаш така приятно , щях да се подготвя - Джони , Джак ... :tongue_1: , но пък идва Петък ... :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.