Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сутринта на Лешнокова Гора Юли щеше да прегази едно двуколесно с надпис "Skoda Club Bulgaria", а след това същото двуколесно поздрави синя О2 комби 8338  :flag_skoda:

Стига бе, ще ми излезе име. До днес бях боксьор, от утре явно газач (как звучи само) :)

Уж по това време съм вече след две кафета, ама хич не съм те видял. Най-вероятно си искал (пак) да ме изпреварваш от дясно :P

 

Мда и аз го видях Юли, малко късно обаче :) Теб също те поздравих в неделя на кръговото Драгалевци, ама бяхме с на жената Тойотата.

 

Интересно как си ме объркал с О2?

Павка, видях те, ама късно беше за свиркане. Точно правех завой, а ти беше спрял на пешеходната пътека. Тя твоята кола не може да остане незабелязана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж по това време съм вече след две кафета, ама хич не съм те видял. Най-вероятно си искал (пак) да ме изпреварваш от дясно  :P

Бях срещу теб, а малкия беше до теб на предната седалка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта, колегата @v13, бе изловен паркирал на ул. Свети Пимен Зографски в Дианабад.

 

хахаха да ... ходих да ми махат конците от коляното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не се обади да пием кафенце?

 

 

Ех Макс, тая "единица" те вози от София до Соколския и обратно. То верно, че тогава вода не пи, ама чак пък толкова да не я помниш...

 

Една зеленикаква беше. Тогава каза че е на вашите, но така и не съм запомнил ти какво караш. А единицата отвреме навреме и присветквам в квартала.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях срещу теб, а малкия беше до теб на предната седалка ;)

Някой от нас е карал в насрещното. Май аз. Или поне често го правя по този баир заради неравностите. Ама да не те видя.. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, така беше. Аз не бях много адекватен, че точно се бях върнал от един хоспис, пълен със стари, болни и отиващи си хора...

Извинявай Явка, за странното ми поведение!

Наздраве!

 

П.С. Пръскалките проработиха сами, явно наистина са се били "гипсирали" от прахоляка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, така беше. Аз не бях много адекватен, че точно се бях върнал от един хоспис, пълен със стари, болни и отиващи си хора...

Извинявай Явка, за странното ми поведение!

Наздраве!

 

П.С. Пръскалките проработиха сами, явно наистина са се били "гипсирали" от прахоляка.

 

Да бе забелязах, че нещо не беше както обичайно нахилен, ама реших, че си уморен просто.

 

Радвам се за пръскалките. Наздраве и на теб (и за здравето на Ники Точния стрелец)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PUF-PAF небрежно караше в кръговото при Драгалевци ... ровейки си в телефона  :rfm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PRR В София мотор се кара отбранително. :D

Около ХМС бях в задръстването, мина край мен и аз свирнах.

Не знам дали ме забеляза, но клаксона си чул, мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една зеленикаква беше. Тогава каза че е на вашите, но така и не съм запомнил ти какво караш. А единицата отвреме навреме и присветквам в квартала.

 

Сега тотално ще те объркам - всъщност май засичаш често мен - аз също имам зелена О1 само, че на Цецо на баща му е комби, а моята лифтбек (хечбек). И двете се паркират на един паркинг пред един и същи блок (понякога една до друга), защото сме съседи от дълги години ... :crazy: Моята има клубни лайсни на номерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам си в тефтерчето. Понякога се учудвам на себе си колко трудно запомням и колко трудно забравям такива неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O2 преди фейслифта, C8735, с клубни стикери на задното и страничното стъкло преди половин час в Дървеница ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес между 15-16 часа засякох на подбалканския път (в отсечката Розино-Пирдоп) колега със сребриста Шкода Фабия с ВТ регистрация и клубна лайсна на номера. Караше жена ми и не можах да му свирна, само я накарах да му присветне като ни изпревари. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 11.30ч се разминахме със сребриста Ок 2 FL ... CA5421  в ЛюлинО до Билата.... Явката (ruark) ?  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях бившата клубна РСка на sharpshooter_ лъсната както винаги. Дано и новия собственик се грижи за нея така както е свикнала!

post-7686-0-82567400-1447082112_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 в събота към обяд в Сопот и черна О2 vRS комби малко след Калофер посока София пак в събота към 14ч ? :) И двете с клубни лайстни на номерата. Сигнализирах, но мисля, че не ме видяха колегите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти беше с номер "РК" :) видях те и те чух, но докато реагирам вече се бяхме разминали :)

 

Поздрави   :flag_skoda:

Редактирано от v13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 в събота към обяд в Сопот и черна О2 vRS комби малко след Калофер посока София пак в събота към 14ч ? :) И двете с клубни лайстни на номерата. Сигнализирах, но мисля, че не ме видяха колегите :)

 

Аз пътувах с жена ми и детето, но караше жена ми (а аз бях на задната седалка при детето, където по-трудно се следи пътната обстановка и преминаващите коли) и минахме някъде по това време през Сопот. Може нас да си видял. :) А в неделя с около час по-късно минахме в обратната посока към София както съм писал по-горе.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта махнах на синя Фабия с клубни стикери по Малинов в 8:10h. Бях на двуколесното и не съм сигурен, че колегата разбра жеста ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта махнах на синя Фабия с клубни стикери по Малинов в 8:10h. Бях на двуколесното и не съм сигурен, че колегата разбра жеста ...

 

Аз ще да съм бил, ама специално, докато висях в задръстването по Малинов, си мислех дали няма да изскочиш отнякъде и се оглеждах много внимателно, но не те видях изобщо в целия участък на Малинов между Околомърса и Сахаров, където завих към метрото на Младост 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.