Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес към 11.30ч се разминахме със сребриста Ок 2 FL ... CA5421  в ЛюлинО до Билата.... Явката (ruark) ?  :fiu:

 

Марто, не съм те отразил :) Тия дни много колеги виждам, днес Сиромаха мина пред мен на бул. България, вчера едно L&K 2ка тъмно зелено засякох в Банишора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 9:20 един доста едър и почти гол пешеходец - Боре - беше освиркан остро и грубо от моя милост, маскиран в синя Тойота. Боре се размаха, ама дали разбра кой го освирка не ми стана ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, 100% е псувал тоз' хайванин! (майтап) :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, така беше. Аз не бях много адекватен, че точно се бях върнал от един хоспис, пълен със стари, болни и отиващи си хора...

Извинявай Явка, за странното ми поведение!

Наздраве!

 

П.С. Пръскалките проработиха сами, явно наистина са се били "гипсирали" от прахоляка.

Боре, предполагам често идваш до СГС. Обади се да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 9:20 един доста едър и почти гол пешеходец - Боре - беше освиркан остро и грубо от моя милост, маскиран в синя Тойота. Боре се размаха, ама дали разбра кой го освирка не ми стана ясно.

Ице, разбира се че те видях и познах - махането от моя страна беше приятелски поздрав, дано не си го изтълкувал погрешно. Вярно, първо се зачудих, какво правиш в синя Тойота, после се присетих, че си я споменавал /даже май са повече от една-фирмени/ и друг път.

И, Венци - не съм го псувал, даже ми стана смешно, защото докато минаваше и свиреше, Ицо се беше завъртял целият към мен /перпендикулярно на автомобила/ и се беше ококорил, нахилен до уши.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Боре, предполагам често идваш до СГС. Обади се да се видим.[/quote

 

С удоволствие, обаче нямам път и работа в СГС. Виж - в Агенция по вписванията, съм всеки ден или през ден.

Поздрави

 

П.С. Помощник-нотариус съм, не адвокат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, то си личеше, че махаш приятелски, не с комбинация от три пръста с преобладаващ среден! А се бях нахилил така, понеже се оглеждах към паркомястото на Съби, пък видях собственика му.

А тея Тойоти верно са две, ама другата е на Пуф-паф, не е моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нищо де, увеличил съм ти автопарка. Ще почерпиш и готово :)

Иначе, Съби си беше точно там където гледаше, зад мен, паркиран с дупето към бул.Витоша.

 

П.С. И недей да лъжеш - полугол и прочие... Бях с дънки и тениска, че даже и с обувки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Белият Супърб на колегата gpandreev (за съжаление без собственика му) беше засечен на Руски паметник в синята зона на бул. Македония. А в 14:50 Жоро (legaltk) пък беше засечен като пешеходец на Народен герой зад община Овча Купел. Жоре, грях ми на душата, че не ти извиках и те подминах, ама бързах страшно много към къщи, че чаках Чавдар. Ше се реванширам :)

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони беше изловен преди 5 минути пред Немското посолство от маскиран в сиво Volvo S60 Шкодаджия. Помахах му през прозореца, но той беше много съсредоточен да се провира през теснотията и не ме отрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена Октавия 1 L&K със стикер днес към 9:30 в задръстването на Данаил Николаев в посока Сточна гара. Със сигурност не беше на Велко колата, а и късно я видях, за да освиря колегата, който се возеше в нея. Та кой беше, да си признава? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги мога да сложа в топ касата. Всеки ден горе долу по това време минавам по Малинов и може да се разберем да ти донеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пък аз излових Ицето. Небрежно беше паркирал до Армеец и цъкаше по телефона.
Присветнах ама явно не ме видя и като се приближих свирнах, но мисля че яко те стреснах Ице, за което се извинявам. Поздрави!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках да отвори маркировача на Армеец. А не ме стресна, подсвирна много културно. В момента в който вдигнах поглед видях синя Фабия със стикер от събор на стъклото, усетих се че си ти и даже махнах, но ме беше подминал.

Та поздрави сега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivchocho спипан в Скай Сити. Ти от кога си с лайстни бе?

036303642-big.jpg?r=0

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес синеца ме вози с Октавията и: преди ОМВ на Цариградско бяхме освирени от лъскав черен Супърб комби :hello: , а около Враня поздравихме червената красавица, барабар с г-н Любомиров :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес синеца ме вози с Октавията и: преди ОМВ на Цариградско бяхме освирени от лъскав черен Супърб комби :hello: ...

На Цариградско преди OMV бях аз :hello: но е толкова мърляв милия от тези бури, че не си личи, че е кафяв. Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeti на детелината на 7ми км. Махнах от двуколесното. Надявам се да съм бил разбран правилно  :flag_skoda:

 

PS: Малко след като махнах бях освиркан от комплексар, в бяла каручка, на който едно платно за движение не му стигаше, та се наложи да го заобикалям от ляво ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:10 спипах Буркановоза да се качва по Ботев към Централна гара, а аз излизах от ул. Козлодуй. Подсвирнах, но кратичко и колегата най-вероятно не ме отрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.