Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Кой е колегата с бяла фабиа 2 комби , са 8680 :) беше изловен на Леге преди малко.

 

П.с много завидях на нивото на оборудване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото клубно богатство в лицето на синята РС-ка на Юли беше засечена два пъти тази вечер - веднъж на Околовръстното и след това на Цариградско, където се освиркахме взаимно :) Добре я раздвижва, хайде пак да ни е здрава и безаварийна ! ПС: Юли, да не забравиш обещанието си за тази седмица :р

 

А между другото на обяд освирках и една бяла клубна Ф1 до Бизнес Парк-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде и в колко ме хвана на околовръстното бре? :)

А за раздвижването, трябваше да ти направя клип ти как отпраши на Цариградско. Иначе за срещата не съм забравил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се поздравихме с Борето на Ботевградско :hello:

 

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак излових двама...

 

О2 хеч клубна беше качена на Витоша малко преди Алеко днес по обяд...и после Бай Стефан с неговата О2 на Орлов Мост :)

 

Не съм освирквал, че бях с Тойотата

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как най-после бе, човек! На НИМ си го виждал също. Иначе къде ме хвана? Все се оглеждам...

 

Поздрави

 

ПП: и не е мита от месец - за две левчета съм я пръснал само, но на моя цвят не си личи - много ме кефи, все лъска...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 15 часа видях една синя О2 РС да излиза от гараж на Св. Киприян в Младост. По- късно разглеждайки снимките от срещата на НИМ миналата седмица разбрах, че това е Юли с новата му придобивка. Ние минавахме с бебешката количка по тротоара и той даде на заден, за да ни направи място да минем, за което благодаря. Колата беше лъсната и изглежда много добре.

Редактирано от Драгомир
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Лозенец видях РВ 0412, махнах ама не ме видя!

 

Колега забравих ти иметоооо   :D  :D

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 15 часа видях една синя О2 РС да излиза от гараж на Св. Киприян в Младост. По- късно разглеждайки снимките от срещата на НИМ миналата седмица разбрах, че това е Юли с новата му придобивка. Ние минавахме с бебешката количка по тротоара и той даде на заден, за да ни направи място да минем, за което благодаря. Колата беше лъсната и изглежда много добре.

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота, като си взимах Никол от сервиз "Горов" в Елин Пелин видях Скаут-а на колегата. Явно броня ще правят. Но определено съм много доволен от услугите им.

 

viu1422346327l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме ви в понеделник сутринта да минавате с 300 по Вардар , а Сиромаха преди малко толко озлобено цъкаше шмръцфона , че въобще не ми отрази свирката :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта се разминахме с Юли, с новото бижу, под Драгалевци, ама нали съм под прикритие с немския Запорожец.... :sorry:

Юли, да ти е честита и само радост да ти носи  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, на Орлов мост бях леко освиркан от най-бързата Фабия :hello:

 

Така беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що си хванах Юли с vRS-а на Гео Милев. Бях под прикритие с Тойотата и само леко присветнах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.