Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Newbie - Superb


Recommended Posts

Фалнци, понижаване с 2-3 см - все неща, които ще подобрят визията. Ако трябва да бъда честен от фланците малко ме е страх. С 18" джанта не е все едно какъв фланец ще наденеш, защото най-малката непрецизна изработка ще доведе до осезаемо притрисане. Понижаване не мога да си позволя да направя, защото няма да мога да си я вкарвам в подземния гараж :) - поради голямото междуосие, при захождане надолу коремът на колата пада до 1см отстояние от земята. BTW на живо изглежда доста по-добре от снимките. Идва ред на генерацията. Започвам да се запознавам с възможностите. Много ми се иска да монтирам един Акрапович на Шкодето :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 296
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    105

  • SKODA 105 RS

    17

  • b3lq7a

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Тъй като Иван си продава 19-ските Екстриим - ето как седят те на Супърб. Според мен маниашки! :)

 

HighResImage%25283%2529.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брутално много му тичат тези 19ки на Супърба! Чак да му се прииска на човек :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази с 19" ще се кара ли в България,или само ще се показва ?

 

Aко окачването на Супърб 2 не беше толкова дървено (а да беше като на 3-ката), 19-ите нямаше да са само за показ. Въпреки това, сега след като сложих 18", много ми е любопитно колко по-твърдо би било с 19". Не искам обаче да си правя експеримента на свой гръб и да купя и тези джанти за летни и после да ги препродавам, ако установя, че не ми допада :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за спорта, разходи се до Шумен, мисля че няма да ти откажат проба. Лошото е, че този примерния с 19ките е и с по-ниско окачване.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за спорта, разходи се до Шумен, мисля че няма да ти откажат проба. Лошото е, че този примерния с 19ките е и с по-ниско окачване.

Ами, честно казано нямам свободно време (с малко бебе съм). Аз имах чудения дали изобщо и как ще застанат и Джеминито, та Иван ми предложи да отида, но му отказах и ги взех малко на сляпо. Иначе да, Супърбът с Естрима е "свален" с ок.2см и затова изглежда още по-брутално. Ако и да не е истинска снимката, то поне човек може да добие представа как седи джантата на колата. Когато преди 3 седмици аз търсих, никъде не намерих Супърб с Джемини.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те и аз съм така с 3м бебе плюс още едно, на 3 г.

Снимката обаче ми се струва реална или поне правена от голям майстор на фотошопа и детайлите, защото предната и задната джанта не са в еднаква позиция/еднакво завъртени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се връзват с хромираната лайсна около прозорците. На черен или бял Сюпърб, ефекта ще е още по-впечатляващ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дискретно маркиран.

 

00000020.jpg

:doubleup: , а и джантите наистина са му "заспали" ! :banger_2:

 

Ще караш само в лявата лента, за да се вижда от другите коли. :)

То затова се слагат отдясно ... :dog:

 

п.с. Както се казва ... "Вълкът козината си мени , но нрава не" :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е залепнал стикера,баш на мястото си :banger_2:

 

Поздрави!

 

П.С. имай предвид, че всеки малък стикер вдига ~5 к.с., големите по 7к.с., а светлоотразителните по 8к.с.....Просто да го имаш като информация :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току ще видях суперба - разминахме се пред 11та поликлиника, през потни прозорци го разпознах. Не седят вкарани джантите. Много красив!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Започвам да пипвам това-онова по екстериора, залитайки към визия тип "черен пакет". Началото е дадено с черните джанти, рабира се.

 

1. Днес поръчах черни капаци на огледалата (оригинален аксесоар) - http://www.skoda-auto.com/SiteCollectionImages/models/superb/superb/superb-fl/new-design/superb-design-accessories-03.jpg

 

2. Размишлявам над "Монте Карло" предна решетка, т.е. да разкарам хрома. Решетката се състои от две части:

- рамка (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-Facelift-2013-MONTE-CARLO-black-grille-frame) и

- средна част (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-Facelift-2013-2015-Monte-Carlo-front-grille-BLACK)

 

Чудя се дали да давам парите за средната част. На Супърба средната част има съвсем малко хром-ефект по напречните ивици. Мисля, че ако не взема средната част ще застане малко половинчато. Ще се поръчват от супершкода.

 

3. Предна и задна "Монте Карло" емблеми (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-13-15-Facelift-original-Skoda-FRONT-emblem-in-BLACK-Monte-Carlo-edition)

 

Другите дреболии, на които съм хвърлил око и ще поръчам са:

4. Ледарки за "дневните" :) (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-MEGA-POWER-LED-position-light-bulbs-KI-R)

5. footrest (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-original-R-LINE-Edition-footrest-OEM-Skoda-Autoas)

6. търся и r-line педали;

7. Тази глупост за таблета да се забавлява поколението (http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-III/Smart-holder-original-Skoda-Autoas-product)

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че няма много информация в нета, нито масов монтаж на 19-ски на Супърб 2, но ако някой все пак има някакво мнение или някога се е натъквал на ревю/мнение в чужд форум, моля, нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърби те, голяма краста е, няма да има проблем! Ще стане много яка, с 19ки. А тез 18ки за зимни! Кога ще я докараш на среща, да я снимам? 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът на въпроса за срещата първо трябва да го съгласувам с бебето, но ще се опитам да е някоя от февруарските :)

Единственото, което ме разколебава за 19 инчов метал е да не вдърви брутално возията, която с 18ските (със зимни гуми) адски много ме кефи. То дори да си остана на 18 трябва да мнимавам какви летни гуми ще й ушия, че както знаем има доста твърди модели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се видяхме с колегата ,черните джантоци на живо изглеждат много добре.

...a след 1 месец, живот и здраве, ще я видим обута и в 19-ските xtreme :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a след 1 месец, живот и здраве, ще я видим обута и в 19-ските xtreme :)

 

Нещата стават сериозни !  :banger_2:  Ще цепи мрака !

п.с. Не се сдържа  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, няма да стават по-сериозни откъм цолаж. Разминахме се. Както и да е, аз съм виновен за несбъдването на сделката. Продължавам с останалите разкрасителни процедури. Истината е, че страшно дълго обмислях първо дали 19" няма да влошат много возията (поради което веднага щях да ги препродам, а не ми се занимава много) и на второ място дали изобщо ще надградят настоящия контрастен ефект между сивото и черното, който по мое мнение се получи убийствено, особено на живо. Днес звънах, но вчера са ги купили. Като цяло не съжалявам. Е, съжалявам, че няма да я видя как ще изглежда с точно тези 19ски, защото колата има потенциала да изглежда интересно тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай, не са били твойте! Покарай така докато изпаднат пак 19ки, а защо не и 20ки! Твоя "кораб" ще им е тамън... Няма да се влоши возията, по-скоро заради високата цена хората ги избягват. Но пък за визията - All eyes on me... Няма да има друг такъв суперб ФЛ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.