Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Newbie - Superb


Recommended Posts

Тц, няма да стават по-сериозни откъм цолаж. Разминахме се. Както и да е, аз съм виновен за несбъдването на сделката. Продължавам с останалите разкрасителни процедури. Истината е, че страшно дълго обмислях първо дали 19" няма да влошат много возията (поради което веднага щях да ги препродам, а не ми се занимава много) и на второ място дали изобщо ще надградят настоящия контрастен ефект между сивото и черното, който по мое мнение се получи убийствено, особено на живо. Днес звънах, но вчера са ги купили. Като цяло не съжалявам. Е, съжалявам, че няма да я видя как ще изглежда с точно тези 19ски, защото колата има потенциала да изглежда интересно тях.

 

Здраве да е. Както каза и Иво ... не са били твоите :) Продължавай напред с другите благинки . В бъдеще и едно чипче и генерация и ще заспят нещата  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 296
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    105

  • SKODA 105 RS

    17

  • b3lq7a

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Явно е drop-нал сайтът, на който ъплоудвах снимките, линкове към които пусках във форума. Тия дни ще кача снимките другаде. Междувременно педалите са монтирани. В понеделник, по съвет на Иво (Белята), който беше прав, ще сменя първото масло, защото на 7500 км вече е абсолютна чернилка. Тогава ще монтирам и черните огледала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се притеснил ако маслото не е черно, защото тогава не си върши работата.

Така де, но нали уж на 2г. ми казаха, че могло да се сменя, а то на първата въз чернишко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигнаха огледала и педали. Днес минах през ЕТ и смених маслото. Двигателят утихна. Огледалата застанаха прекрасно. Цветът им не е тип пиано лак, а е много красива черна перла, идентичен с цвета на джантите. Промяната малко надмина очакванията ми. Педалите са монтирано, но не и footrest-a, защото го получих преди малко. Ще си поиграя сам събота/неделя. Малко снимки:

 

 

8637575V.jpg

8637580r.jpg8637599K.jpg8637579M.jpg8637584U.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, красавец !

Обаче, сега /на мен/ започна да липсва "черното" в този автомобил...

С други думи "Ако ще е гарга, да е рошава" - черен "лип" отпред, черен таван, черен "bumper-lip" отзад и /според вкуса/ - черен "лип" на багажника...

Аз така бих го направил - визията за "лукс", така или иначе не е налична, след джантите, огледалата и педалите...

А, ако питаш Коцето /Малкия/, целият "хром" би го направил черен :)

Поздрави

 

П.С. С едни фланци, ще стане "убиец" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз също мисля, че (още) черното има място по колата. Имам идеи и ще ги реализирам бавно и с премисляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити придобивки. Много добре се е получило. Черния "лип" на багажника мисля, че ще я разкраси още отзад :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е застанало всичко! Относно черното, като начало един дехром на всички лайсни, мисля че ще е съвсем достатъчен. Черният таван ще бъде малко вповече за такъв тип автомобил. Всичко това е лично мнение, разбира се.

 

П.С. Стига сме гледали тази кола само по снимки, крайно време е да я видим и на живо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е застанало всичко! Относно черното, като начало един дехром на всички лайсни, мисля че ще е съвсем достатъчен. Черният таван ще бъде малко вповече за такъв тип автомобил. Всичко това е лично мнение, разбира се.

 

П.С. Стига сме гледали тази кола само по снимки, крайно време е да я видим и на живо!

 

Напълно съм съгласен за тавана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен лип на багажника май ще пропусна. По моите разбирания ще застане малко кичозно и просто залепено колкото да се каже, че има нещо на багжника и нещото е в черно. А и ще ме дразни като затварям багажника, защото аз точно по ръбчето натискам. Като цяло не мисля, че е нужно всеки възможен елемент по колата да черен. Гледам и да не прекля, че границата е тънка, както знаем. Примерно огледалата не си пречат с хрома по вратите, който няма да го махна, защото точно там ми харесва как стои. Мисля следващото нещо, което да оптимизирам да е замяната на хрома на решетката отпред, но може би не цялата решетка, а само рамката. Докато се съберат хора за следваща поръчка от Супершкода, ще го обмисля и ще действам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата и педалите са й перфе. Аз бих приключил с фолиото, както ти казах с 15-20% на предните, 85% странични задни и 70% задно. Хром пакета й си е много хубав, ако ставаше за Йетито щяхме да се пазариме ;) ! Ако смениш предната решетка с безхромова, трябва да смениш с такава и долната част на бронята - и там имаш хром. Относно липа отзад - ту мъч ми е! Колата е страхотна, на живо е още по-красива, аз не бих пипал нищо повече! Този хром пакет на сребърна кола е много добре! Поздрави

 

пс В неделя съм се нагласил да й направя малко снимки, ще я докараш на НИМ измита :) ?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, красавец !

Обаче, сега /на мен/ започна да липсва "черното" в този автомобил...

 

А, ако питаш Коцето /Малкия/, целият "хром" би го направил черен :)

 

Ако питаш мен - също! Другото ще стане пресилено.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, красавец !

Обаче, сега /на мен/ започна да липсва "черното" в този автомобил...

С други думи "Ако ще е гарга, да е рошава" - черен "лип" отпред, черен таван, черен "bumper-lip" отзад и /според вкуса/ - черен "лип" на багажника...

Аз така бих го направил - визията за "лукс", така или иначе не е налична, след джантите, огледалата и педалите...

А, ако питаш Коцето /Малкия/, целият "хром" би го направил черен :)

Поздрави

 

П.С. С едни фланци, ще стане "убиец" !

 

 

Супер е застанало всичко! Относно черното, като начало един дехром на всички лайсни, мисля че ще е съвсем достатъчен. Черният таван ще бъде малко вповече за такъв тип автомобил. Всичко това е лично мнение, разбира се.

 

П.С. Стига сме гледали тази кола само по снимки, крайно време е да я видим и на живо!

 

Аз пък предлагам да боядиса колегата само половината таван черен, за да няма сърдити :tongue_2:

 

Браво за промените до момента! Колата става все по-отличителна, елегантна и агресивна. Продължавай в същия дух....с дехромирането на лайсните :D :D

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я боядисам цялата черна, макло ас :D

 

Някой има ли спомен дали в супершкодата са правили намаления на джанти? Ако да, с колко ги намяват? Всички модели ли или само куците? Изобщо, ако някой има наблюдение през какви периоди пускат намеления, моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я боядисам цялата черна, макло ас :D

 

Някой има ли спомен дали в супершкодата са правили намаления на джанти? Ако да, с колко ги намяват? Всички модели ли или само куците? Изобщо, ако някой има наблюдение през какви периоди пускат намеления, моля да сподели.

 

За нова година беше на всичко с 20%, джантите имаш 39,99 E доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За джанти 19" черни 

Намерих и купих.

 

И сега ... в напрежение ли ще ни държиш ?  :tongue_1:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, не, няма тайни - черен Екстрийм :)

 

Перфектно ! Евала ! :banger_2:​  Логично , вече очакваме с нетърпение да видим как ще застанат. :smoking_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако времето утре е хубаво, ще ги монтирам при Младен и ще ги щракна :)

 

:doubleup:  :doubleup:

 

п.с. Неделя има НИМ-че  :fiu: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.