Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Newbie - Superb


Recommended Posts

  • Отговори 296
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    105

  • SKODA 105 RS

    17

  • b3lq7a

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Много добре, остава още малко черно да сложиш по автомобила и ще стане супер!

Леко дразни "скокливата" стойка на проклетите Сюпърб - и на моя е такава /но не ти препоръчвам да се вкарваш във филма "сваляне на първия етаж"/, както и голямото ЕТ на джантите /отзад, доста се скриват в калниците/, но като цяло изглежда много добре.

 

П.С. Не се сдържа да ги монтираш, но те разбирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........

 

:doubleup: Честито , вече и поставени . Остава да им се радваш във всеки момент  :walkman:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със удоволствие да се карат!

Не може да му се отрече майсторството на Бобеца.

Предполагам, че на снимка дори е по-добре отколкото в действителност.

Това одрасканото на втората снимка от какво е ....!?

:P

п.п. Прозорците затъмнявани ли са допълнително?

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стуцата. Поздравявам те за усилията, мерака и средствата да направиш един различен Супърб.

пп не е лицемерие. съвсем искрен съм. Уважавам труда ти. :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Честито и със удоволствие да се карат!

Не може да му се отрече майсторството на Бобеца.

Предполагам, че на снимка дори е по-добре отколкото в действителност.

Това одрасканото на втората снимка от какво е ....!?

:P

п.п. Прозорците затъмнявани ли са допълнително?

Няма фолио, ако за това питаш. На задните прозорци са вдигнати щорите - достатъчно е. Няма одраскано, това са отражения на светлините на паркинга.

 

 

 

Честито Стуцата. Поздравявам те за усилията, мерака и средствата да направиш един различен Супърб.

пп не е лицемерие. съвсем искрен съм. Уважавам труда ти. :PDT_Armataz_07:

Мерси! Няма нужда да ме убеждаваш. Не се познаваме, но аз не съм такъв човек, че да се настройвам негативно когато някой не хареса някоя моя приумица :)

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не съм такъв човек, че да се настройвам негативно когато някой не хареса някоя моя приумица :)

 

Да, това го разбрах преди в темата. След негативните ми мнения трябваше да внеса едно уточнение, за да не се тълкува и по другия начин./не само от теб/

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фолио, ако за това питаш. На задните прозорци са вдигнати щорите - достатъчно е. Няма одраскано, това са отражения на светлините на паркинга.

За фолиото - задавам си въпроса дали ще се върже с идеята ти за затъмняването на колата по принцип? :idea:

За драскотината - шегувам се, разбира се /заради драскотината в джантата ;) /, виждам, че е блик.

Още не е готова за фотосесия от Бобеца. Ако се интересуваш, виж как е снимал колата на Младен, ама не помня в коя от темите беше - дали в темата на Младен или темата за снимките на моята шкода....

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фолиото - задавам си въпроса дали ще се върже с идеята ти за затъмняването на колата по принцип? :idea:

За драскотината - шегувам се, разбира се /заради драскотината в джантата ;) /, виждам, че е блик.

За фолиото - да, принципно се връзва с концепцията. Ще го оставя за по-натам. Сега е ред на по-съществените промени.

За драскотината по въпросната джанта - не ме карай да настръхвам, че тази е пребоядисаната :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ентусиазма и мерака, с който си правиш колата :)

Определено е различна от всички останали Супърб-и, но това не значи, че не е достойна за уважение.

 

Пред подобна дилема съм, но аз съм с 18-ки.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От естетическа гл.т., 18 инча е минимумът за Супърб II, като оптически пак малеят, но поносимо. Ако използвах колата ежедневно, щях да си седя на 18", като бих търсил възможно най-изрязани модели. По моему компромисът с возията идва с 19-ските, без да е нещо фрапиращо. Внимавам само да не се нахендря в някоя софийска яма, но неравностите като трамвайни линии, шахти, набран асфалт си ги минавам без особено да се замислям и без да се чувствам зле от начина, по който колата ги е поела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес видях колата до Старбъкса на НДК .... на живо изглежда по-добре отколкото на снимка  :flag_skoda:  ... нооо Стуцата ме шокира ... разцъкваше по къс ръкав, докато аз си бях със зимното палтенце :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ много интересно са лепнали джантите. На Октавия не ми харесват толкова, но на Супърба изглеждат свежо :)

 

Личи си, че не са за тая кола...ама то и аз съм лепнал Супърбски джанти на О3-то :)

 

Абе...кефи!! Алтернативна е и е фактор на пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви допада визията! Снимките не могат да пресъздадат ефектa. Иначе, v13, днес си бе топличко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите седят много добре. Остава и да свали малко колата. Тогава всичко ще си дойде на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Доооста добре! Така вече и джантите допринасят доста повече за респектиращата визия! Честито!

 

П.С. Мисли и за лайсната между халогените! ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8755760p.jpg

 

...защото джантите не правили особена разлика:

8756052E.jpg

 

 

 

Доооста добре! Така вече и джантите допринасят доста повече за респектиращата визия! Честито!

 

П.С. Мисли и за лайсната между халогените! ;)

Мислих вече. Реших да не я свалям, защото в крайна сметка прецених да има съчетание на черното с хрома. Заради това и оставих хром ивиците по вътрешността на решетката, които по мое мнение се съчетаха добре с долната хром лайстна. Други неща съм замислил да се пипнат по визията.

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мислих вече. Реших да не я свалям, защото в крайна сметка прецених да има съчетание на черното с хрома. Заради това и оставих хром ивиците по вътрешността на решетката, които по мое мнение се съчетаха добре с долната хром лайстна. Други неща съм замислил да се пипнат по визията.

Аз имах предвид, по-скоро и тя да стане черна, а не да я махаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...защото джантите не правили особена разлика:

 

 

Недей прави такива сравнения, щото ще ти оспамя темата.

 

На мен ми харесва горната джанта, като дизайн и подходяща за този автомобил. Сааамо да е малко по-голям размер може да се желае. Но дори и при това положение, пак повече ми харесва. Това е по мой вкус ;)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва горната джанта, като дизайн и подходяща за този автомобил. Сааамо да е малко по-голям размер може да се желае.

Е, виж, тук сме на едно мнение :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.