Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Newbie - Superb


Recommended Posts

Това са най-тъпите джанти. Не знам какво им харесвате. Никога не бих сложил такива вентилатори на колелата.

Колега със здраве си карай Супърба и не го приемай лично. Само мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 296
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    105

  • SKODA 105 RS

    17

  • b3lq7a

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Това са най-тъпите джанти. Не знам какво им харесвате. Никога не бих сложил такива вентилатори на колелата.

Колега със здраве си карай Супърба и не го приемай лично. Само мнение.

 

+ 1

Аз мисля, че си си купил грешния модел Шкода въобще. Щом имаш такива планове е трябвало да вземеш Октавия. Супърб си е лимузина, която според мен не търпи много персонализация. Още повече, че с тази дебела С-колона ми прилича на Волга. Комбито е много по-красиво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли те интересува :) но следя ти темата от известно време и дотук всичко ми допадаше. Тези джанти обаче са в пълен асинхрон с тази кола. Размерът е супер, но моделът не й пасва. 18ките от друга страна много ми харесват и смятам, че ако минаваш на 19ки търси пак варианти със спици, бих казал нещо от сорта на Турини джантите. В крайна сметка обаче е важно ти да си харесваш колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак джантите не са монтирани още на колата. Нека изчакаме по-добри снимки и тогава да изпадаме в крайности. На мен ми е най-интересно като офсет как ще застанат. Ако там нещата се получат, крайният ефект ще е брутална визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак джантите не са монтирани още на колата. Нека изчакаме по-добри снимки и тогава да изпадаме в крайности....

 

Нямам нужда от съвети. Няма да е нищо по-различно от това на снимката. На мен пък офсета ми е последна грижа. Те джантите не ми харесват, офсет ше им гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................... Тези джанти обаче са в пълен асинхрон с тази кола. .................... и смятам, че ако минаваш на 19ки търси пак варианти със спици,.................. В крайна сметка обаче е важно ти да си харесваш колата :)

Много точно казано.

 

П.П. Стуца, тия "детелини" развалят хармоничната линия на тоя автомобил, а той и без друго не е много хармоничен. Лично аз си спомням за едни МАМ-ове, които Бегачката имаше на старата Октавия тип "спици", които бяха в цвят комбинация от алуминий-черно и изглеждаха много тежкарски - точно като за Сюпърб-а. Предлагам да разгледаш темата за старата му кола.

...... вероятно трябваше по-рано да ти кажем, още като започна да търсиш този модел.

С най-добри чувства!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... вероятно трябваше по-рано да ти кажем, още като започна да търсиш този модел.

 

Видях я обявата, но не сметнах за нужно да се намесвам. За да ги вземе, значи му харесват. И сигурно се е нагледал на достатъчно снимки преди това. На мен дизайна на тази джанта не ми харесва, независимо на каква кола са поставени. И аз съм за "спици"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също не ми харесват тези джанти по-принцип, но на колажа, който беше пуснал преди време Стуцата, много ми хареса как стоят на Супърб. Нека наистина да изчакаме реални снимки на колата.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки изказва свое мнение, но най-важното е когато човека си види отражението в някоя лъскава витрина да остгане доволен от визията.

 

и аз бях 50/50 когато взех големите 17ки за старата октавия, но първия път като ги видях как се "търкалят" сложени на колата, си казах, че това са нейните джанти

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение, на кой му харесват или не тези джанти, важното е на собственика да му харесват.

На мен ми харесват много, на Съби също, така че, той ще е другия Сюпърб във Форума, с такива джанти !

За мен, 19-ки и 20-ки със спици, стоят като от каруца - твърде постно и елементарно. Но все пак - свят шарен, хора всякакви, вкусове - също.

Относно лукса..., във ФРГ на 5-та серия на БМВ и казват "бизнес експрес" и е еталон за лукс и комфорт. В същото време "M-power" е еталон за "бегачка" а визията е доооста далеч от тази на останалите 5-ци, ама никой не казва че е грозна или стилово несъвместима. Напротив, всички /дори и аз/ точат лиги по нея.

Да, Шкода не е БМВ, но какво пречи да изглежда по-различно ?!?

 

П.С. На всички С2 и С2 фейс, джантите са със спици, от които 95% - тънки. Толкова еднообразно стоят, че не ги различавам, дали са 16-ки или 18-ки...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, добре казано, има визия...и визия, това че е 5 метрова лимузина не означава, че задължително трябва да се следват стереотипи ;)

Колата става все по-добра и следя развитието й с голям интерес. Джантите са страхотни и съм убеден, че ще й залепнат умопомпрачително!

 

Нямам търпение да ги видя на колата, в тоя ред на мисли, колега, слагай ги и давай снимки да му се изкефим и ние :)

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение, на кой му харесват или не тези джанти, важното е на собственика да му харесват.

 

 

Това и децата в първи клас го знаят. То да не смее човек да се обади с нещо различно. Стига с тези обобщения. Всеки да си пише за себе си и колата и това е. Следя темата. Лично на мен не ми харесва накъде върви проекта. До сега само харесващите пишат в темата. Затова се и въздържах. Вече 10та страница. Написах едно мнение и виж кво стана. Очаквах го. Коментирайте какво виждате и не се занимавайте с другите участници.

На мен пък кола с черни джанти ми изглежда, като каруца. Шарен свят, кво да се прави.

....И това, че е по-различно, не означава, че е по-добро.

п.п. Мерси за поздравите, Боре. :hi:Съжалявам, че не се видяхме.

 

 

Боре, добре казано....

 

Ако някой ти лиже за задника, не бързай да се радваш - може да е смазка!

Турска поговорка

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от много хора, аз приемам мнението на всички...и благодаря, за което! Не ги деля на негативни и положителни коментари. Това са си мнения на потребители, затова всеки да се чувства свободен да сподели каквото си мисли :) На мен джантите ми харесват сами по себе си, затова съм ги и взел в крайна сметка. Впрочем, имам чувството, че ще ми харесат и монтирани, в който случай ще ги запазя. Ако не ми хареса, ще ги продам :) Неведнъж съм казвал, че искам да видя как този модел ще стои на Супърб. Е, ще видя. Ще видите и вие. Мисля, че ще интересно за всички, защото освен един колаж май никой не е виждал реални снимки на съчетанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми харесват тези джанти, както и Supernova, но като, че ли повече повече отиват Октавия. Супърба по си го представям с нещо като Luxon или Neptune, но не съм ги виждал на живо как стоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

"Търпеливо" чакам да поизсъхне лакът на пребоядисаната още няколко дни и монтирам. Ако не ми харесат как стоят - продавам и веднага купувам други :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На този етап според мен са и малко черните акценти. Огледалото и В-колоната направо се губят на фона на джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.